Výtěžek Tříkrálové sbírky 2023
Výtěžek Tříkrálové sbírky 2023

Úvod > Obec > Aktuality > Oznámení o pronájmu obecního bytu

Oznámení o pronájmu obecního bytu

1.4.2022

Oznámení o pronájmu obecního bytu v obci Dobřany

Obec Dobřany nabízí k pronájmu od 1.4.2022 obecní byt v II. podlaží budovy obecního úřadu čp. 90 v Dobřanech.

Byt č. 2 o celkové výměře 47,12 m2, sestávající se z 2 samostatných pokojů, kuchyňského koutu, předsíně a koupelny s WC a příslušenství: elektrický sporák, odsávač par, bojler, elektrická topidla, vestavěné skříně.

K bytu náleží společné prostory a to vstupní terasa a společný sklep pod schodištěm v I. NP budovy.

Výše měsíčního nájemného činí:         80,- Kč/m2 celkové výměry bytové jednotky

V nájemném není zahrnuta úplata za následující služby poskytované spolu s užíváním bytu pronajímatelem, přičemž výše záloh na ně bude stanovena orientačně takto:

-  osvětlení a dodávka el. energie do společných prostor domu       50,- Kč

Pronajímatel nezajišťuje následující služby, jejich zajištění a řádné plnění je na nájemci:

- dodávka elektrické energie do bytové jednotky

- úhrada poplatku za odvoz komunálního odpadu dle obecně závazné vyhlášky obce

- úhrada poplatků za rozhlas a TV

- úhradu poplatku za internetové připojení

Další informace jsou dostupné na obecním úřadu v Dobřanech, v úředních hodinách (každé pondělí od 19.00 do 21.00 hodin) nebo na tel. 724183076, nebo e-mailu: obecdobrany@volny.cz.

Michal Moravec

starosta