Ustavující zasedání obecního zastupitelstva

Datum ukončení:
10.9.2017

Rekonstrukce silnice č. III/3093 přes Dobřany

Od 10.7.2017 bude probíhat rekonstrukce silnice vedoucí přes Dobřany. Oprava je rozdělena na tři úseky, které se budou postupně opravovat. První úsek je od křižovatky na Bystré nebo Sedloňov, tedy u Mlýna až do Dobřan ke Kavkom. Druhý úsek je od Kavků na křižovatku na Nedvězí a třetí úsek je od křižovatky na Nedvězí až na konec silnice, tedy na křižovatku pod Plasnicemi. Jednotlivé úseky se budou opravovat vždy tři týdny, první od 10.7. do 30.7., druhý od 31.7. do 20.8. a třetí od 21.8. do 10.9. Jednotlivé opravované úseky budou vždy úplně uzavřeny, ale po dohodě bude možné domluvit projetí. To se týká hlavně druhého úseku, protože někteří obyvatelé by se domů nedostali. Zcela uzavřený úsek bude vždy na konci daného období, kdy se budou pokládat finální povrchy. Objížďky uzavřených úseků budou značeny dopravními značkami.

V době opravy prvního a druhého úseku, nebudou do Dobřan zajíždět žádné autobusy. Krajský úřad KHK vyhodnotil na základě loňského počtu nastupujících v Dobřanech, že cestujících je zde velmi málo, proto nebudou řešit žádnou náhradní dopravu, což je běžný postup. Musíme tedy nějakou dobu vydržet omezení, která přinese oprava silnice, ale konečně se dočkáme toho, o čem jsme tady v Dobřanech dlouho snili. Po dobu rekonstrukce silnice Vás prosím o trpělivost a shovívavost.  V případě nějakých dotazů mě můžete kontaktovat na tel. 724183076.

Michal Moravec, starosta